Enter your keyword

Programlar

İnsan Kaynakları Yönetimi

New
business-incorporation
business-incorporation

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Kariyer; Uzmanlaşmak başarı ile doğru orantılı olarak yükselen bir grafiktir. Her başarı ‘’sürdürülebilir’’ olduğu sürece başarıdır. Özellikle firmaların, şirketlerin sürdürülebilir başarıları son derece önemlidir ve bu durum İnsan Kaynakları Uzmanlığı ile mümkündür. Bu anlamda İnsan kaynakları departmanı bir şirketin en önemli ve gerekli birimidir. Büyük bir şirket olmak, marka olmak, insan odaklı düşünebilmekle, sürdürülebilir bir yönetim anlayışına sahip olmakla mümkündür.

Rekabet Sizleri Teğet Geçsin !

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi, hem bireysel hem de şirketinizde rekabet alanında fark yaratmasını sağlayacak olan bir eğitim programıdır. Her kurum çalışanına bu gerekli ve önemli eğitimi sunmalıdır veya birey kendisi bu eğitimi almalıdır. Karlılık, büyüme, devamlılık, nitelikli eleman, personel yetkinliği ve daha pek çok durumu en profesyonel şekilde çözümlemenizi sağlayan bir süreçtir. Müşteri memnuniyeti, yenilikçi hizmet anlayışı, teknik donanım, konfor, personel yetkinliği, hizmet kalitesi ve sosyal disiplin anlayışı gibi birçok önemli kriter şirketler için son derece önemli dinamiklerdir. İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimi şirket içerisinde, pek çok alanda etkin ve güçlü kararları en doğru şekilde almanızı sağlayacaktır. İnsan kaynaklarının sorumluluk alanını belirlemek neredeyse imkansızdır. İnsanın olduğu her yerde ve her departmanda, yönetimde dahi bu birim çalışanına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu anlamda “assignment writers” bilgili ve birikimli bireylerden oluşması gereklidir. Bu eğitim sizi hem sözel, hem analitik, hem de farklı düşünebilme anlamında geliştirecek ve değiştirecektir.

İnsan Kaynakları Eğitimi ile Oryantasyon Süreci Daha Güçlü…

İnsan kaynakları, yoğun fonksiyona sahip bir birimdir. Oryantasyon, iş alım, planlama, performans değerlendirme, bordrolama, kariyer, eğitim ve daha pek çok şey… Bu bölümde çalışan her birey kişisel gelişimini her zaman arttırmalıdır. Çünkü insan kaynaklarının performansı demek tüm kurumun performansı demektir.

Kazanımlarınız !!!

Beden Dili, Sunum Teknikleri, Etkili Zaman Yönetimi, SWOT Analizi, CV Hazırlama – Mülakat Teknikleri, Etkili İletişim Teknikleri vb konular eğitimin en özgün içeriğini oluşturmaktadır. Akademik kariyer ile sektör tecrübelerini harmanlamış eğitmenlerin teorik alandaki bilgilerinden yararlanarak çalışma alanı konusunda önemli bir bakış açısına sahip olmanın yolunu açar. Sektör içinde ihtiyaç duyulan “Nitelikli İnsan Kaynakları Uzmanları” yetiştirmek için gereken yetkinlik, donanım ve bilgiyi katılımcılara uygulamalı olarak sunar…

Eğitimin İçeriği

* İnsan Kaynakları Yönetimine Giriş ve İnsan Kaynaklarının Stratejik Rolü

* Mülakat ve Mülakat Teknikleri

* Yetkinliklere Dayalı Eğitim ve Geliştirme

* Kariyer Yönetimi ve Geliştirme

* Performans Yönetimi ve Değerlendirmesi

* Ücret Nedir? Nasıl Hesaplanır?

* Bordro Hazırlama (zirve programı)

* İşveren Maliyeti Hesaplama

* İş Kanunu

* Uygulamalı Örnekler

* Liderlik Kavramı

* İş Hayatında Etkili İletişim

* Stres ve Zaman Yönetimi

* Toplam Kalite Yönetimi

* Kalite Tanımı ve Önemi

* Toplam Kalite Yönetimi Aktivitesi

* Kalite Tanımı ve Önemi

* Toplam Kalite Yönetimi

Toplam 80 saat olan eğitimimize lise ve dengi okul mezunu olan kursiyerlerimiz katılabilir

Eğitim Süresi 2 Ay/ 80 saat
Eğitim Uzaktan Eğitim
Belgelendirme MEB Onaylı
Sınav MEB Tarafından

Arkadaşlarına Duyur

Ön Başvuru Formu

Lütfen istenilen bilgileri doldurunuz. Eğitim uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayarak detaylı bilgi verecektir.

X
Ön Başvuru Formu